Dołącz do tych, którzy chcą pracować w IT – zapisz się na nowy newsletter!

newsletter

Dziś będzie krótki wpis o nowym mailingu skierowanym do początkujących w IT oraz wszystkich tych, którzy chcą zdobyć umiejętności cyfrowe w praktycznie każdej pracy. Serdecznie zapraszam do dołączenia do mailingu, w którym regularnie prześlę Ci najciekawsze informacje ze świata IT, technologii, rekrutacji. Newsletter jest przede wszystkim bezpośrednio skierowany dla wszystkich tych, którzy chcą przebranżowić się do IT, zostać rekruterem IT oraz zdobyć niezbędne umiejętności cyfrowe w nowoczesnym świecie.

W dzisiejszych czasach nie uciekniemy od technologii, oprogramowanie jest wszędzie i jest praktycznie niezbędne w każdej pracy. Mailing powstał z myślą o każdej osobie, która chce spróbować swoich sił w IT lub w innej pracy, która wymaga umiejętności cyfrowych. Zapisując się na mailing, regularnie otrzymasz najciekawsze informacje ze świata technologii, rekrutacji, IT oraz pokaże Ci drogę jak znaleźć pierwszą pracę w IT. To pierwszy w Polsce newsletter o technologii, pierwszej pracy w IT, rekrutacji oraz przebranżowieniu do IT.

10 specjalności w IT na start
10 specjalności w IT na start

Dodatkowo zapisując się na mailing, otrzymasz darmowy e-book – 10 specjalności w IT na start. Jeśli chcesz się przebranżowić do branży IT, koniecznie go przeczytaj, ułatwia znalezienie specjalności, w której być może będziesz specjalizował się w przyszłości. Ten dokument z pewnością Ci się przyda. Podsumowanie 10 specjalności w IT, które możesz wybrać, aby kształtować swoją ścieżkę kariery. Dołącz do tych, którzy chcą pracować w IT.

Dołącz już dziś klikając w link – mailing

Bonus nowa grupa „Pierwsze kroki w IT / Początki w IT – Instajob.pl” na Facebooku

pierwsze kroki w it grupa facebook

Zapraszam również do dołączenia do nowej grupy „Pierwsze kroki w IT / Początki w IT – Instajob.pl” na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/847327302453321 #łączmysię ;-). Grupa ma na celu zrzeszać i wspierać osoby, które chcą się przebranżowić do branży IT. Serdecznie polecam szczególnie osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej o branży.

Grupa ma na celu stworzenie społeczności użytkowników, którzy wspierają się podczas przebranżowienia, pomagają sobie nawzajem w zdobyciu pierwszej pracy w IT. Zależy mi, aby ta pomoc była wartościowa, szczególnie w dobie nadchodzącego kryzysu związanego z pandemią koronawirusa. Dołączysz? 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu, polecam:

Posts created 24

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top