Witam Was serdecznie w nowym roku, w 2022 życzę Wam, żeby nowy rok okazał się dla Was o wiele lepszy, niż poprzedni. Dziś będzie krótki wpis o nowej społeczności, którą budujemy na Discord. Jak wiecie mamy swoją grupę na Facebooku – Pierwsze kroki i rekrutacje w IT / Trendy / Kariera / Umiejętności cyfrowe. Z perspektywy czasu zauważyliśmy, że grupa nie spełnia takiej roli, jaką powinna spełniać, lepszym rozwiązaniem jest dedykowany serwer społeczności Discord gdzie mamy wątki podzielone na kanały:

Discord Klub Instajob

Zapraszam do dołączenia do Klubu Instajob, czyli naszej społeczności na Discord (dostęp do społeczności jest wysyłany po zapisie do newslettera). Dołączyć można poprzez stronę główną lub pod artykułem #łączmysię ;-). Społeczność ma na celu zrzeszać i wspierać osoby, które chcą się przebranżowić do branży IT, rekruterów IT. Serdecznie polecam szczególnie osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej o branży.

Społeczność ma na celu zebranie użytkowników, którzy wspierają się podczas przebranżowienia, pomagają sobie nawzajem w zdobyciu pierwszej pracy w IT. Zależy mi, aby ta pomoc była wartościowa. Dołączysz? 😉

Nasza społeczność:

  • jest darmowa
  • mocno rośnie
  • możesz spytać o wszystko, co związane z IT
  • można znaleźć info i nowinki z branży

Uważam, że społeczność na Discord pozwoli nam dostarczyć więcej wartości dla Was. Społeczność dopiero się rozkręca, zapraszamy do dołączenia wszystkich zainteresowanych.

Aby dołączyć do społeczności, należy zapisać się do Klubu Instajob podając swój mail na stronie głównej Instajob. Link do społeczności zostanie wysłany automatycznie po zapisaniu się do newslettera Klubu Instajob.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu, polecam:

author image

About Marcin Boroch

Powiązane posty

5 Niezbędnych Narzędzi Podczas Pracy Zdalnej #homeoffice
marka osobista
6 niezbędnych umiejętności w IT
praca_zdalna