Pamiętam jak 2 lata temu stworzyłem tego bloga i pamiętam jak ciężkie były początki. Miałem jeden cel, pomóc Wam przejść przez cały proces przebranżowienia. Minęło 8 lat od czasu kiedy pierwszy raz udało się znaleźć pierwszą pracę w IT. W tym przypadku proces nauki również był trudny, ale było warto 🙂

Klub Instajob. Kariera 🚀

Nowy rok, nowy ja, zmiany, zmiany, zmiany. Blog przeszedł rebranding, pojawił się nowy motyw. Zauważyłem też, że jest potrzebne usprawnienie procesu. Od tej pory blog zamienia się w mailing, wszystkie nowy artykuły, wpisy znajdą się bezpośrednio w najlepszych skrzynkach pocztowych 🙂 Jeśli masz chwilę, dołącz do naszej społeczności, wystarczy zapisać się na stronie głównej.

Krótki opis newslettera:

  • Dołącz do społeczności Klubu Instajobsubskrybentów, rekruterów IT, kandydatów do pracy w branży nowych technologii.
  • Najważniejsze informacje ze świata IT. 
  • Regularnie otrzymasz najciekawsze informacje ze świata technologii, rekrutacji, IT oraz pokażemy Ci drogę jak znaleźć pierwszą nowoczesną pracę.
  • Podstawy wiedzy technicznej dla osób nietechnicznych.

Nie czekaj, według raportów w branży nowych technologii przybędzie 5 razy więcej nowych miejsc pracy.

Klub jest miejscem dla osób, które chcą zdobyć nowoczesną i bezpieczną pracę w branży nowych technologii (IT). To idealne miejsce, aby zacząć swoją przygodę.

Pierwsze wydanie wersji PREMIUM newslettera będzie dostępne dla wszystkich subskrybentów Klubu Instajob. W wersji PREMIUM znajdziesz 3 x więcej treści, niż w wersji FREE. Każda osoba, która dołączy do Klubu Instajob Premium #KIP otrzyma w ramach pakietu analizę swojego CV w ramach nagrania (1 CV na 2 tygodnie) i porad jak przygotować je odpowiednio do przebranżowienia do IT. Każde CV zostanie przeanalizowane. Dostaniesz wartościowy feedback.

Otrzymasz dostęp do bazy wiedzy, który pomoże Ci w całym procesie. Dodatkowo w każdym mailingu otrzymasz pytanie lub zadanie rekrutacyjne, które możesz otrzymać na rozmowie o pracę.

Wszystkie wartości, jakie otrzymasz dołączając do PREMIUM, są dostępne na tej stronie.

Klub Instajob Premium #KIP jest skierowany dla kandydatów do pracy w IT, specjalistów IT i rekruterów (pomaga rekruterom IT być na bieżąco). Misją Klubu Instajob Premium jest zmiana swojego życia poprzez realizowanie się w wymarzonej pracy w branży nowych technologii. 

W mailingu będą poruszane również tematy związane z przyszłością rynku pracy, web3.0, trendy w rekrutacji IT i wiele, wiele więcej.

Bądź na bieżąco. Pierwszy mail już 8 stycznia.

Dziękuje Ci za wsparcie w poprzednim roku, wierzę, że nowy będzie dla Ciebie lepszy niż poprzedni. Trzymaj się ciepło w nowym roku.

Bonus Klub Instajob – społeczność na Discord

Zapraszam do dołączenia do Klubu Instajob, czyli naszej społeczności na Discord (dostęp do społeczności jest wysyłany po zapisie do newslettera). Dołączyć można poprzez stronę główną lub pod artykułem #łączmysię ;-). Społeczność ma na celu zrzeszać i wspierać osoby, które chcą się przebranżowić do branży IT, rekruterów IT. Serdecznie polecam szczególnie osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej o branży.

Społeczność ma na celu zebranie użytkowników, którzy wspierają się podczas przebranżowienia, pomagają sobie nawzajem w zdobyciu pierwszej pracy w IT. Zależy mi, aby ta pomoc była wartościowa. Dołączysz? 😉

Nasza społeczność:

  • jest darmowa
  • mocno rośnie
  • możesz spytać o wszystko, co związane z IT
  • można znaleźć info i nowinki z branży

Uważam, że społeczność na Discord pozwoli nam dostarczyć więcej wartości dla Was. Społeczność dopiero się rozkręca, zapraszamy do dołączenia wszystkich zainteresowanych.

Aby dołączyć do społeczności, należy zapisać się do Klubu Instajob podając swój mail na stronie głównej Instajob. Link do społeczności zostanie wysłany automatycznie po zapisaniu się do newslettera Klubu Instajob.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu, polecam:

PS. Zdjęcie tytułowe pochodzi z jednego z meetupów nauki programowania 🙂

author image

About Marcin Boroch

Powiązane posty

Rola oprogramowania w tworzeniu strategii marketingowej firmy w internecie
10 specjalności w IT na start
6 niezbędnych umiejętności w IT