UPDATE: Zapraszamy do dołączenia do Klubu Instajob, czyli naszej społeczności na Discord (dostęp do społeczności jest wysyłany po zapisie do newslettera). Dołączyć można poprzez zapis na głównej stronie lub pod artykułem.

Dziś będzie krótki wpis o nowej grupie „Pierwsze kroki w IT / Początki w IT – Instajob.pl” na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/847327302453321 #łączmysię ;-). Grupa ma na celu zrzeszać i wspierać osoby, które chcą się przebranżowić do branży IT. Serdecznie polecam szczególnie osobom, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej o branży.

Grupa ma na celu stworzenie społeczności użytkowników, którzy wspierają się podczas przebranżowienia, pomagają sobie nawzajem w zdobyciu pierwszej pracy w IT. Zależy mi, aby ta pomoc była wartościowa, szczególnie w dobie nadchodzącego kryzysu związanego z pandemią. Dołączysz? 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu, polecam:

Jeśli masz chwilę, napisz komentarz, jak mogę Ci jeszcze pomóc lub czego jeszcze chciałbyś się dowiedzieć o branży IT. Zachęcam również do zapisania się na newsletter, w którym prześlę Ci raz w tygodniu wartość w postaci ciekawych tekstów, tematów oraz inicjatyw związanych z IT, produktywnością, biznesem, marketingiem online, rekrutacją oraz technologią. Stay tuned!

author image

About Marcin Boroch

Powiązane posty

10 specjalności w IT na start
najgorsza branża IT
6 miejsc do nauki angielskiego
Optymalizacja, pozycjonowanie stron internetowych (SEO i SEM) i content marketing